UP2C-102-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP2C-102-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UP2C-102-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 1MH 380MA 2.657 OHM
listoch: UP2C-102-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
900 pcs
  • správa
Špecifikácie UP2C-102-R
Číslo dielu UP2C-102-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 1MH 380MA 2.657 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 68734 pcs Dátový hárok UP2C-102-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
Ostatné mená UP2C-102
UP2C-102-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 1mH Výška - sedenie (Max) 0.205" (5.20mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 1mH Unshielded Wirewound Inductor 380mA 2.657 Ohm Nonstandard
DC odpor (DCR) 2.657 Ohm Aktuálne hodnotenie 380mA
Aktuálny - Sýtosť 400mA