UP2B-6R8-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP2B-6R8-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UP2B-6R8-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 6.8UH 5A 20.2 MOHM SMD
listoch: UP2B-6R8-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
550 pcs
1100 pcs
2750 pcs
  • správa
Špecifikácie UP2B-6R8-R
Číslo dielu UP2B-6R8-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 6.8UH 5A 20.2 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 76742 pcs Dátový hárok UP2B-6R8-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.550" L x 0.410" W (13.97mm x 10.41mm)
tienenie Unshielded séria UNI-PAC™
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 283-4080-2
UP2B-6R8
UP2B-6R8-ND
UP2B-6R8-R-ND
UP2B6R8R
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 6.8µH Výška - sedenie (Max) 0.236" (6.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 5A 20.2 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 20.2 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 5A
Aktuálny - Sýtosť 3.6A