UP2C-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP2C-100-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UP2C-100-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 10UH 3.61A 28.3 MOHM
listoch: UP2C-100-R.pdf
  • správa
Špecifikácie UP2C-100-R
Číslo dielu UP2C-100-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 10UH 3.61A 28.3 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5514 pcs Dátový hárok UP2C-100-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
tienenie Unshielded séria UNI-PAC™ 2C
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 283-4230-2
UP2C-100
UP2C-100-ND
UP2C-100-R-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 10µH
Výška - sedenie (Max) 0.205" (5.20mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 10µH Unshielded Wirewound Inductor 3.61A 28.3 mOhm Nonstandard DC odpor (DCR) 28.3 mOhm
Aktuálne hodnotenie 3.61A Aktuálny - Sýtosť 3.94A