UP2C-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP2C-2R2-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UP2C-2R2-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 7.5A 6.6 MOHM
listoch: UP2C-2R2-R.pdf
  • správa
Špecifikácie UP2C-2R2-R
Číslo dielu UP2C-2R2-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 2.2UH 7.5A 6.6 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4009 pcs Dátový hárok UP2C-2R2-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
tienenie Unshielded séria UNI-PAC™ 2C
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená UP2C-2R2
UP2C-2R2-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 2.2µH
Výška - sedenie (Max) 0.205" (5.20mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 7.5A 6.6 mOhm Nonstandard DC odpor (DCR) 6.6 mOhm
Aktuálne hodnotenie 7.5A Aktuálny - Sýtosť 8.67A