SD8328-680-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD8328-680-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD8328-680-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 68UH 980MA 286 MOHM
listoch: SD8328-680-R.pdf
  • správa
Špecifikácie SD8328-680-R
Číslo dielu SD8328-680-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 68UH 980MA 286 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 87985 pcs Dátový hárok SD8328-680-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±30%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.374" L x 0.327" W (9.50mm x 8.30mm)
Ostatné mená 513-1499-2
SD8328680R
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 68µH Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 68µH Shielded Wirewound Inductor 980mA 286 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 286 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 980mA
Aktuálny - Sýtosť 1A