SD8328-330-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD8328-330-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD8328-330-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 33UH 1.45A 156 MOHM
listoch: SD8328-330-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1280 pcs
2560 pcs
  • správa
Špecifikácie SD8328-330-R
Číslo dielu SD8328-330-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 33UH 1.45A 156 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 86075 pcs Dátový hárok SD8328-330-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±30%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.374" L x 0.327" W (9.50mm x 8.30mm)
Ostatné mená 513-1497-2
SD8328330R
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 33µH Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 33µH Shielded Wirewound Inductor 1.45A 156 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 156 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.45A
Aktuálny - Sýtosť 1.4A