SD8328-2R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD8328-2R5-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD8328-2R5-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 2.5UH 6.6A 15.6 MOHM
listoch: SD8328-2R5-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1280 pcs
  • správa
Špecifikácie SD8328-2R5-R
Číslo dielu SD8328-2R5-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 2.5UH 6.6A 15.6 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 89490 pcs Dátový hárok SD8328-2R5-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±30%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.374" L x 0.327" W (9.50mm x 8.30mm)
tienenie Shielded séria SD8328
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 513-1490-2 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 2.5µH Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 2.5µH Shielded Wirewound Inductor 6.6A 15.6 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 15.6 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 6.6A
Aktuálny - Sýtosť 4.5A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SD8328-100-R
SD8328-100-R
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FIXED IND 10UH 3.3A 45 MOHM SMD
Skladom: 58136 pcs
Stiahnuť ▼: SD8328-100-R.pdf
RFQ
SD830-T
SD830-T
výrobcovia: Diodes Incorporated
popis: DIODE SCHOTTKY 30V 8A DO201AD