SD8350-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD8350-100-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD8350-100-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 10UH 3.2A 36 MOHM SMD
listoch: SD8350-100-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
750 pcs
  • správa
Špecifikácie SD8350-100-R
Číslo dielu SD8350-100-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 10UH 3.2A 36 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 73616 pcs Dátový hárok SD8350-100-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±30%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.374" L x 0.327" W (9.50mm x 8.30mm)
tienenie Shielded séria SD8350
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 513-1503-2 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 10µH Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 10µH Shielded Wirewound Inductor 3.2A 36 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 36 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 3.2A
Aktuálny - Sýtosť 4A