DR127-681-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR127-681-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DR127-681-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 680UH 760MA 1.08 OHM
listoch: DR127-681-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie DR127-681-R
Číslo dielu DR127-681-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 680UH 760MA 1.08 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 77508 pcs Dátový hárok DR127-681-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
tienenie Shielded séria DR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Original-Reel® Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 513-1223-6 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 680µH Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 680µH Shielded Wirewound Inductor 760mA 1.08 Ohm Nonstandard
DC odpor (DCR) 1.08 Ohm Aktuálne hodnotenie 760mA
Aktuálny - Sýtosť 1.39A