DR127-4R7-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR127-4R7-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DR127-4R7-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 4.7UH 8.25A 9.17 MOHM
listoch: DR127-4R7-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
350 pcs
700 pcs
1050 pcs
3500 pcs
  • správa
Špecifikácie DR127-4R7-R
Číslo dielu DR127-4R7-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 4.7UH 8.25A 9.17 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 72177 pcs Dátový hárok DR127-4R7-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
tienenie Shielded séria DR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 513-1222-2
DR1274R7R
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 4.7µH Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 8.25A 9.17 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 9.17 mOhm Aktuálne hodnotenie 8.25A
Aktuálny - Sýtosť 16.5A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DR127-3R3-R
DR127-3R3-R
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FIXED IND 3.3UH 10.5A 5.67 MOHM
Skladom: 83663 pcs
Stiahnuť ▼: DR127-3R3-R.pdf
RFQ
DR127-4R7
DR127-4R7
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FIXED IND 4.7UH 8.25A 9.17 MOHM