DR127-471-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR127-471-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DR127-471-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 470UH 850MA 861 MOHM
listoch: DR127-471-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
350 pcs
700 pcs
1050 pcs
3500 pcs
  • správa
Špecifikácie DR127-471-R
Číslo dielu DR127-471-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 470UH 850MA 861 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 70738 pcs Dátový hárok DR127-471-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
tienenie Shielded séria DR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 513-1051-2
DR127-471
DR127-471-ND
DR127471R
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 470µH Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 470µH Shielded Wirewound Inductor 850mA 861 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 861 mOhm Aktuálne hodnotenie 850mA
Aktuálny - Sýtosť 1.68A