DR127-8R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR127-8R2-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DR127-8R2-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 8.2UH 6.32A 15.7 MOHM
listoch: DR127-8R2-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
350 pcs
700 pcs
1050 pcs
3500 pcs
  • správa
Špecifikácie DR127-8R2-R
Číslo dielu DR127-8R2-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 8.2UH 6.32A 15.7 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 84345 pcs Dátový hárok DR127-8R2-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
tienenie Shielded séria DR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 513-1058-2
DR127-8R2
DR127-8R2-ND
DR1278R2R
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 8.2µH Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 6.32A 15.7 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 15.7 mOhm Aktuálne hodnotenie 6.32A
Aktuálny - Sýtosť 12.2A