PTKM50R-59H
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM50R-59H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 50UH 6.9A 22 MOHM TH
listoch: PTKM50R-59H.pdf
  • správa
Špecifikácie PTKM50R-59H
Číslo dielu PTKM50R-59H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 50UH 6.9A 22 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 12068 pcs Dátový hárok PTKM50R-59H.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.100" Dia (27.94mm)
tienenie Shielded séria PTKMR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTKM50R-59H BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 50µH Výška - sedenie (Max) 0.475" (12.06mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 4MHz Detailný popis 50µH Shielded Toroidal Inductor 6.9A 22 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 22 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 6.9A
Aktuálny - Sýtosť 3.3A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PTKM50R-59
PTKM50R-59
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 50UH 6.9A 22 MOHM TH