PTKM50R-50
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM50R-50
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 50UH 3.93A 35 MOHM TH
listoch: PTKM50R-50.pdf
  • správa
Špecifikácie PTKM50R-50
Číslo dielu PTKM50R-50 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 50UH 3.93A 35 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10877 pcs Dátový hárok PTKM50R-50.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.625" Dia x 0.300" W (15.87mm x 7.62mm)
tienenie Shielded séria PTKMR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTKM50R-50 BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 50µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 7MHz Detailný popis 50µH Shielded Toroidal Inductor 3.93A 35 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 35 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 3.93A
Aktuálny - Sýtosť 700mA