PTKM50R-121VM
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM50R-121VM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 50UH 4.77A 30 MOHM TH
listoch: PTKM50R-121VM.pdf
  • správa
Špecifikácie PTKM50R-121VM
Číslo dielu PTKM50R-121VM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 50UH 4.77A 30 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7714 pcs Dátový hárok PTKM50R-121VM.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.800" L x 0.500" W (20.32mm x 12.70mm)
tienenie Shielded séria PTKMR-VM
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTKM50R-121VM BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 50µH Výška - sedenie (Max) 0.950" (24.13mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 3.5MHz Detailný popis 50µH Shielded Toroidal Inductor 4.77A 30 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 30 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 4.77A
Aktuálny - Sýtosť 2.3A