PTKM50R-894VM
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM50R-894VM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 50UH 9.9A 16 MOHM TH
listoch: PTKM50R-894VM.pdf
  • správa
Špecifikácie PTKM50R-894VM
Číslo dielu PTKM50R-894VM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 50UH 9.9A 16 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7618 pcs Dátový hárok PTKM50R-894VM.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.450" L x 0.825" W (36.83mm x 20.95mm)
tienenie Shielded séria PTKMR-VM
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTKM50R-894VM BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 50µH Výška - sedenie (Max) 1.475" (37.46mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 4MHz Detailný popis 50µH Shielded Toroidal Inductor 9.9A 16 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 16 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 9.9A
Aktuálny - Sýtosť 4.2A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PTKM75-30SM
PTKM75-30SM
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 75UH 1.62A 130 MOHM
Skladom: 14624 pcs
Stiahnuť ▼: PTKM75-30SM.pdf
RFQ
PTKM50R-894
PTKM50R-894
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 50UH 9.9A 16 MOHM TH