PTKM75-121
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM75-121
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 75UH 3.9A 45 MOHM TH
listoch: PTKM75-121.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie PTKM75-121
Číslo dielu PTKM75-121 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 75UH 3.9A 45 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 10063 pcs Dátový hárok PTKM75-121.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.820" Dia x 0.400" W (20.83mm x 10.16mm)
tienenie Shielded séria PTKM
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTKM75-121 BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 75µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 3MHz Detailný popis 75µH Shielded Toroidal Inductor 3.9A 45 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 45 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 3.9A
Aktuálny - Sýtosť 1.8A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PTKM75-40SM
PTKM75-40SM
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 75UH 1.69A 140 MOHM
Skladom: 15340 pcs
Stiahnuť ▼: PTKM75-40SM.pdf
RFQ
PTKM75-121VM
PTKM75-121VM
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 75UH 3.9A 45 MOHM TH