PTKM25-40SM
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM25-40SM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 25UH 3.38A 40 MOHM SMD
listoch: PTKM25-40SM.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie PTKM25-40SM
Číslo dielu PTKM25-40SM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 25UH 3.38A 40 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 15399 pcs Dátový hárok PTKM25-40SM.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.570" L x 0.560" W (14.48mm x 14.22mm)
tienenie Shielded séria PTKM-SM
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená DN3380
PTKM25-40SM BULK 100
PTKM2540SM
Prevádzková teplota -
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvencia indukčnosti - test 1kHz indukčnosť 25µH
Výška - sedenie (Max) 0.400" (10.16mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 20MHz
Detailný popis 25µH Shielded Toroidal Inductor 3.38A 40 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 40 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 3.38A Aktuálny - Sýtosť 700mA