PTKM25-59H
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM25-59H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 25UH 9.8A 11 MOHM TH
listoch: PTKM25-59H.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie PTKM25-59H
Číslo dielu PTKM25-59H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 25UH 9.8A 11 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 12210 pcs Dátový hárok PTKM25-59H.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.100" Dia (27.94mm)
tienenie Shielded séria PTKM
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTKM25-59H BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 25µH Výška - sedenie (Max) 0.475" (12.06mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 8MHz Detailný popis 25µH Shielded Toroidal Inductor 9.8A 11 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 11 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 9.8A
Aktuálny - Sýtosť 4.7A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PTKM25-894VM
PTKM25-894VM
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 25UH 12.8A 12 MOHM TH
Skladom: 7087 pcs
Stiahnuť ▼: PTKM25-894VM.pdf
RFQ
PTKM25-50SM
PTKM25-50SM
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 25UH 5.2A 20 MOHM SMD
Skladom: 15850 pcs
Stiahnuť ▼: PTKM25-50SM.pdf
RFQ
PTKM25-59
PTKM25-59
popis: FIXED IND 25UH 9.8A 11 MOHM TH