PTKM25-894VM
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM25-894VM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 25UH 12.8A 12 MOHM TH
listoch: PTKM25-894VM.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie PTKM25-894VM
Číslo dielu PTKM25-894VM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 25UH 12.8A 12 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 7087 pcs Dátový hárok PTKM25-894VM.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.450" L x 0.825" W (36.83mm x 20.95mm)
tienenie Shielded séria PTKM-VM
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTKM25-894VM BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 25µH Výška - sedenie (Max) 1.400" (35.56mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 8MHz Detailný popis 25µH Shielded Toroidal Inductor 12.8A 12 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 12 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 12.8A
Aktuálny - Sýtosť 6.6A