PTKM250-50
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM250-50
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 250UH 1.84A 160 MOHM
listoch: PTKM250-50.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie PTKM250-50
Číslo dielu PTKM250-50 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 250UH 1.84A 160 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 8768 pcs Dátový hárok PTKM250-50.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.625" Dia x 0.300" W (15.87mm x 7.62mm)
tienenie Shielded séria PTKM
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTKM250-50 BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 250µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 1.5MHz Detailný popis 250µH Shielded Toroidal Inductor 1.84A 160 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 160 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.84A
Aktuálny - Sýtosť 310mA