PTKM25-121
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM25-121
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 25UH 6.34A 17 MOHM TH
listoch: PTKM25-121.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie PTKM25-121
Číslo dielu PTKM25-121 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 25UH 6.34A 17 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 11236 pcs Dátový hárok PTKM25-121.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.820" Dia x 0.400" W (20.83mm x 10.16mm)
tienenie Shielded séria PTKMR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTKM25-121 BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 25µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 8MHz Detailný popis 25µH Shielded Toroidal Inductor 6.34A 17 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 17 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 6.34A
Aktuálny - Sýtosť 3.3A