PTKM25-121VM
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM25-121VM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 25UH 6.34A 17 MOHM TH
listoch: PTKM25-121VM.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie PTKM25-121VM
Číslo dielu PTKM25-121VM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 25UH 6.34A 17 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 7358 pcs Dátový hárok PTKM25-121VM.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.800" L x 0.500" W (20.32mm x 12.70mm)
tienenie Shielded séria PTKM-VM
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTKM25-121VM BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 25µH Výška - sedenie (Max) 0.950" (24.13mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 6.5MHz Detailný popis 25µH Shielded Toroidal Inductor 6.34A 17 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 17 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 6.34A
Aktuálny - Sýtosť 3.3A