PTKM200R-50
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM200R-50
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 200UH 1.97A 140 MOHM
listoch: PTKM200R-50.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie PTKM200R-50
Číslo dielu PTKM200R-50 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 200UH 1.97A 140 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10621 pcs Dátový hárok PTKM200R-50.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.625" Dia x 0.300" W (15.87mm x 7.62mm)
tienenie Shielded séria PTKMR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTKM200R-50 BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 200µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 1.7MHz Detailný popis 200µH Shielded Toroidal Inductor 1.97A 140 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 140 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.97A
Aktuálny - Sýtosť 350mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PTKM200R-50H
PTKM200R-50H
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 200UH 1.97A 140 MOHM
Skladom: 12558 pcs
Stiahnuť ▼: PTKM200R-50H.pdf
RFQ
PTKM200R-50VM
PTKM200R-50VM
výrobcovia: API Delevan