MILS1812R-332K
Prehľad produktov
Číslo dielu: MILS1812R-332K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 534MA 700 MOHM
listoch: MILS1812R-332K.pdf
  • správa
Špecifikácie MILS1812R-332K
Číslo dielu MILS1812R-332K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 3.3UH 534MA 700 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 20956 pcs Dátový hárok MILS1812R-332K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
tienenie Shielded séria MILS1812R
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená MILS1812R-332K TR 500
MILS1812R-332K-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 3.3µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 61MHz Detailný popis 3.3µH Shielded Inductor 534mA 700 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 700 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 534mA