MILS1812R-273K
Prehľad produktov
Číslo dielu: MILS1812R-273K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 27UH 267MA 2.8 OHM SMD
listoch: MILS1812R-273K.pdf
  • správa
Špecifikácie MILS1812R-273K
Číslo dielu MILS1812R-273K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 27UH 267MA 2.8 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 27497 pcs Dátový hárok MILS1812R-273K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
tienenie Shielded séria MILS1812R
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená MILS1812R-273K TR 500
MILS1812R-273K-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 27µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 13MHz Detailný popis 27µH Shielded Inductor 267mA 2.8 Ohm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 2.8 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 267mA