MILS1812R-391K
Prehľad produktov
Číslo dielu: MILS1812R-391K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 390NH 876MA 260 MOHM
listoch: MILS1812R-391K.pdf
  • správa
Špecifikácie MILS1812R-391K
Číslo dielu MILS1812R-391K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 390NH 876MA 260 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 25303 pcs Dátový hárok MILS1812R-391K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
tienenie Shielded séria MILS1812R
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená MILS1812R-391K TR 500
MILS1812R-391K-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 390nH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 215MHz Detailný popis 390nH Shielded Inductor 876mA 260 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 260 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 876mA