MILS1812R-224K
Prehľad produktov
Číslo dielu: MILS1812R-224K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 220UH 149MA 9 OHM SMD
listoch: MILS1812R-224K.pdf
  • správa
Špecifikácie MILS1812R-224K
Číslo dielu MILS1812R-224K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 220UH 149MA 9 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 25123 pcs Dátový hárok MILS1812R-224K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
tienenie Shielded séria MILS1812R
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 790kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená MILS1812R-224K TR 500
MILS1812R-224K-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 790kHz
indukčnosť 220µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 4.2MHz Detailný popis 220µH Shielded Inductor 149mA 9 Ohm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 9 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 149mA