2512R-822J
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2512R-822J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 8.2UH 557MA 1.3 OHM
listoch: 2512R-822J.pdf
  • správa
Špecifikácie 2512R-822J
Číslo dielu 2512R-822J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 8.2UH 557MA 1.3 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 86377 pcs Dátový hárok 2512R-822J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Ostatné mená 2512R-822J TR 750 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 8.2µH Výška - sedenie (Max) 0.110" (2.79mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 8.2µH Unshielded Inductor 557mA 1.3 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 1.3 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 557mA
Aktuálny - Sýtosť 418mA
Súvisiace produkty
2512R-683K
2512R-683K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 68UH 281MA 5.1 OHM SMD