2512R-822G
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2512R-822G
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 8.2UH 557MA 1.3 OHM
listoch: 2512R-822G.pdf
  • správa
Špecifikácie 2512R-822G
Číslo dielu 2512R-822G Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 8.2UH 557MA 1.3 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 35065 pcs Dátový hárok 2512R-822G.pdf
typ - tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
tienenie Unshielded séria 2512R
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 2512R-822G TR 750 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 8.2µH Výška - sedenie (Max) 0.110" (2.79mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 8.2µH Unshielded Inductor 557mA 1.3 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 1.3 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 557mA
Aktuálny - Sýtosť 418mA