2512R-683J
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2512R-683J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 68UH 281MA 5.1 OHM SMD
listoch: 2512R-683J.pdf
  • správa
Špecifikácie 2512R-683J
Číslo dielu 2512R-683J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 68UH 281MA 5.1 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 66073 pcs Dátový hárok 2512R-683J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Ostatné mená 2512R-683J TR 750 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 68µH Výška - sedenie (Max) 0.110" (2.79mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 68µH Unshielded Inductor 281mA 5.1 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 5.1 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 281mA
Aktuálny - Sýtosť 211mA
Súvisiace produkty
2512R-682H
2512R-682H
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 6.8UH 580MA 1.2 OHM
Skladom: 47505 pcs
Stiahnuť ▼: 2512R-682H.pdf
RFQ
2512R-822F
2512R-822F
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 8.2UH 557MA 1.3 OHM
Skladom: 29661 pcs
Stiahnuť ▼: 2512R-822F.pdf
RFQ
2512R-822K
2512R-822K
Stiahnuť ▼: 2512R-822K.pdf
2512R-683F
2512R-683F
popis: FIXED IND 68UH 281MA 5.1 OHM SMD
Stiahnuť ▼: 2512R-683F.pdf
2512R-682J
2512R-682J
Stiahnuť ▼: 2512R-682J.pdf
2512R-682K
2512R-682K