2512R-823J
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2512R-823J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 82UH 278MA 5.6 OHM SMD
listoch: 2512R-823J.pdf
  • správa
Špecifikácie 2512R-823J
Číslo dielu 2512R-823J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 82UH 278MA 5.6 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 68114 pcs Dátový hárok 2512R-823J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Ostatné mená 2512R-823J TR 750 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 82µH Výška - sedenie (Max) 0.110" (2.79mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 82µH Unshielded Inductor 278mA 5.6 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 5.6 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 278mA
Aktuálny - Sýtosť 209mA
Súvisiace produkty
výrobcovia: Mill-Max
popis: TERM TURRET SINGLE L=4.78MM
Skladom: 131143 pcs
Stiahnuť ▼: 2513-1-00-50-00-00-07-0.pdf
RFQ
2513
výrobcovia: Adafruit
popis: HOOK-UP STRND 26AWG 600V RED 25'