MMP100FRE162K
Prehľad produktov
Číslo dielu: MMP100FRE162K
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 1W MELF
listoch: MMP100FRE162K.pdf
  • správa
Špecifikácie MMP100FRE162K
Číslo dielu MMP100FRE162K Výrobca Yageo
popis RES SMD 1% 1W MELF Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1479171 pcs Dátový hárok MMP100FRE162K.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení MELF Veľkosť / rozmer 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
séria MMP odpor 162 kOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0207 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 162 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film