MMP100FRE16K
YageoYageo
Yageo
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MMP100FRE16K
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 1W MELF
listoch: MMP100FRE16K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie MMP100FRE16K
Číslo dielu MMP100FRE16K Výrobca Yageo
popis RES SMD 1% 1W MELF Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1502909 pcs Dátový hárok MMP100FRE16K.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení MELF Veľkosť / rozmer 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
séria MMP odpor 16 kOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0207 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 16 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
zloženie Metal Film
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MMP100FRE16K9
MMP100FRE16K9
výrobcovia: Yageo
popis: RES SMD 1% 1W MELF
Skladom: 1487988 pcs
Stiahnuť ▼: MMP100FRE16K9.pdf
RFQ
MMP100FRE162R
MMP100FRE162R
výrobcovia: Yageo
popis: RES SMD 1% 1W MELF
Skladom: 1569040 pcs
Stiahnuť ▼: MMP100FRE162R.pdf
RFQ
MMP100FRE16K2
MMP100FRE16K2
popis: RES SMD 1% 1W MELF
Stiahnuť ▼: MMP100FRE16K2.pdf
MMP100FRE16K5
MMP100FRE16K5
popis: RES SMD 1% 1W MELF