MMP100FRE15R4
YageoYageo
Yageo
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MMP100FRE15R4
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 1W MELF
listoch: MMP100FRE15R4.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie MMP100FRE15R4
Číslo dielu MMP100FRE15R4 Výrobca Yageo
popis RES SMD 1% 1W MELF Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1567180 pcs Dátový hárok MMP100FRE15R4.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení MELF Veľkosť / rozmer 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
séria MMP odpor 15.4 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0207 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 15.4 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
zloženie Metal Film
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MMP100FRE15K4
MMP100FRE15K4
výrobcovia: Yageo
popis: RES SMD 1% 1W MELF
Skladom: 1514382 pcs
Stiahnuť ▼: MMP100FRE15K4.pdf
RFQ
MMP100FRE160R
MMP100FRE160R
výrobcovia: Yageo
popis: RES SMD 1% 1W MELF
Skladom: 680033 pcs
Stiahnuť ▼: MMP100FRE160R.pdf
RFQ
MMP100FRE15R
MMP100FRE15R
popis: RES SMD 1% 1W MELF