JSK5048S3V3
XP PowerXP Power
JSK5048S3V3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JSK5048S3V3
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 50W
listoch: JSK5048S3V3.pdf
5 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie JSK5048S3V3
Číslo dielu JSK5048S3V3 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 3.3V 50W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1206 pcs Dátový hárok JSK5048S3V3.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 3.3V Napätie - Izolácia 1.5kV
Napätie - vstup (min) 36V Napätie - vstup (Max) 75V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
séria JSK50 Výkon (watty) 50W
obal Tube Balík / puzdro 6-DIP Module
Ostatné mená 1470-3452 Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
efektívnosť 89% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 36V - 75V Input
Prúd - výstup (Max) 10A Ovládacie funkcie Enable, Active High