JSK5024S24
XP PowerXP Power
JSK5024S24 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JSK5024S24
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 24V 50W
listoch: JSK5024S24.pdf
  • správa
Špecifikácie JSK5024S24
Číslo dielu JSK5024S24 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 24V 50W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1078 pcs Dátový hárok JSK5024S24.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 24V Napätie - Izolácia 1.5kV
Napätie - vstup (min) 18V Napätie - vstup (Max) 36V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
séria JSK50 Výkon (watty) 50W
obal Tube Balík / puzdro 6-DIP Module
Ostatné mená 1470-3451 Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
efektívnosť 91% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 2.08A 18V - 36V Input
Prúd - výstup (Max) 2.08A Ovládacie funkcie Enable, Active High