JSK5012S24
XP PowerXP Power
JSK5012S24 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JSK5012S24
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 24V 50W
listoch: JSK5012S24.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie JSK5012S24
Číslo dielu JSK5012S24 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 24V 50W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1245 pcs Dátový hárok JSK5012S24.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 24V Napätie - Izolácia 1.5kV
Napätie - vstup (min) 9V Napätie - vstup (Max) 18V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
séria JSK50 Výkon (watty) 50W
obal Tube Balík / puzdro 6-DIP Module
Ostatné mená 1470-3446 Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti Remote On/Off, SCP
efektívnosť 91% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 2.08A 9V - 18V Input
Prúd - výstup (Max) 2.08A Ovládacie funkcie Enable, Active High