CXN1.25SV30
TechflexTechflex
CXN1.25SV30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CXN1.25SV30
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 1-1/4" X 30' SILVER
listoch: 1.CXN1.25SV30.pdf2.CXN1.25SV30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie CXN1.25SV30
Číslo dielu CXN1.25SV30 Výrobca Techflex
popis SLEEVING 1-1/4" X 30' SILVER Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1601 pcs Dátový hárok 1.CXN1.25SV30.pdf2.CXN1.25SV30.pdf
šírka - Hrúbka steny -
Zadajte atribúty Expandable typ Sleeving
séria Chrome XC™ Prevádzková teplota -70°C ~ 125°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Materiál Mylar®, Halogen Free Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks
Ochrana tekutín Gasoline Resistant Dĺžka 30.00' (9.14m)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tepelná ochrana -
Vlastnosti Chemical Resistant, Clean Cut Ochrana životného prostredia -
Priemer - vonkajšia, nerozšírená - Priemer - vnútorný, nerozšírený 1.250" (31.75mm)
Priemer - Vnútri, rozšírené 2.000" (50.80mm) farba Silver