CXN0.50SV80
TechflexTechflex
CXN0.50SV80 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CXN0.50SV80
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 1/2" X 80' SILVER
listoch: 1.CXN0.50SV80.pdf2.CXN0.50SV80.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie CXN0.50SV80
Číslo dielu CXN0.50SV80 Výrobca Techflex
popis SLEEVING 1/2" X 80' SILVER Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2628 pcs Dátový hárok 1.CXN0.50SV80.pdf2.CXN0.50SV80.pdf
šírka - Hrúbka steny -
Zadajte atribúty Expandable typ Sleeving
séria Chrome XC™ Ostatné mená 1030-1413
CXN0.50SV80-ND
Prevádzková teplota -70°C ~ 125°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti - Materiál Mylar®, Halogen Free
Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks Ochrana tekutín Gasoline Resistant
Dĺžka 80.00' (24.38m) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tepelná ochrana - Vlastnosti Chemical Resistant, Clean Cut
Ochrana životného prostredia - Priemer - vonkajšia, nerozšírená -
Priemer - vnútorný, nerozšírený 0.500" (12.70mm) Priemer - Vnútri, rozšírené 0.750" (19.05mm)