CXN0.25SV
TechflexTechflex
CXN0.25SV Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CXN0.25SV
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 1/4" X 500' SILVER
listoch: 1.CXN0.25SV.pdf2.CXN0.25SV.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 591 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 591 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie CXN0.25SV
Číslo dielu CXN0.25SV Výrobca Techflex
popis SLEEVING 1/4" X 500' SILVER Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 591 pcs Dátový hárok 1.CXN0.25SV.pdf2.CXN0.25SV.pdf
šírka - Hrúbka steny -
Zadajte atribúty Expandable typ Sleeving
séria Chrome XC™ Prevádzková teplota -70°C ~ 125°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Materiál Mylar®, Halogen Free Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks
Ochrana tekutín Gasoline Resistant Dĺžka 500' (152.40m)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tepelná ochrana -
Vlastnosti Chemical Resistant, Clean Cut Ochrana životného prostredia -
Priemer - vonkajšia, nerozšírená - Priemer - vnútorný, nerozšírený 0.250" (6.35mm)
Priemer - Vnútri, rozšírené 0.312" (7.92mm) farba Silver