MLZ2012M2R2HTD25
TDK CorporationTDK Corporation
MLZ2012M2R2HTD25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MLZ2012M2R2HTD25
Výrobca / Značka: TDK Corporation
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 600MA 208 MOHM
listoch: MLZ2012M2R2HTD25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie MLZ2012M2R2HTD25
Číslo dielu MLZ2012M2R2HTD25 Výrobca TDK Corporation
popis FIXED IND 2.2UH 600MA 208 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1210012 pcs Dátový hárok MLZ2012M2R2HTD25.pdf
typ Multilayer tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení 0805 (2012 Metric) Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
tienenie Shielded séria MLZ
hodnotenie AEC-Q200 Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 0805 (2012 Metric)
Ostatné mená 445-17077-2
445-17077-ND
MLZ2012M2R2HTD25-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2MHz
indukčnosť 2.2µH Výška - sedenie (Max) 0.057" (1.45mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 2.2µH Shielded Multilayer Inductor 600mA 208 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC odpor (DCR) 208 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 600mA
Aktuálny - Sýtosť 400mA