MLZ2012M1R5HT
TDK CorporationTDK Corporation
MLZ2012M1R5HT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MLZ2012M1R5HT
Výrobca / Značka: TDK Corporation
Popis produktu FIXED IND 1.5UH 700MA 182 MOHM
listoch: MLZ2012M1R5HT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie MLZ2012M1R5HT
Číslo dielu MLZ2012M1R5HT Výrobca TDK Corporation
popis FIXED IND 1.5UH 700MA 182 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1068998 pcs Dátový hárok MLZ2012M1R5HT.pdf
typ Multilayer tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení 0805 (2012 Metric) Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
tienenie Shielded séria MLZ
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 0805 (2012 Metric)
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 2MHz indukčnosť 1.5µH
Výška - sedenie (Max) 0.049" (1.25mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 1.5µH Shielded Multilayer Inductor 700mA 182 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC odpor (DCR) 182 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 700mA Aktuálny - Sýtosť 550mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MLZ2012M1R5HTD25
MLZ2012M1R5HTD25
výrobcovia: TDK Corporation
popis: FIXED IND 1.5UH 700MA 182 MOHM