MLZ2012M3R3HT
TDK CorporationTDK Corporation
MLZ2012M3R3HT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MLZ2012M3R3HT
Výrobca / Značka: TDK Corporation
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 500MA 260 MOHM
listoch: MLZ2012M3R3HT.pdf
  • správa
Špecifikácie MLZ2012M3R3HT
Číslo dielu MLZ2012M3R3HT Výrobca TDK Corporation
popis FIXED IND 3.3UH 500MA 260 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1208672 pcs Dátový hárok MLZ2012M3R3HT.pdf
typ Multilayer tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení 0805 (2012 Metric) Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 2MHz indukčnosť 3.3µH
Výška - sedenie (Max) 0.049" (1.25mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 3.3µH Shielded Multilayer Inductor 500mA 260 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC odpor (DCR) 260 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 500mA Aktuálny - Sýtosť 350mA