WW3JTR910
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3JTR910 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW3JTR910
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.91 OHM 3W 5% AXIAL
listoch: 1.WW3JTR910.pdf2.WW3JTR910.pdf
  • správa
Špecifikácie WW3JTR910
Číslo dielu WW3JTR910 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.91 OHM 3W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 229094 pcs Dátový hárok 1.WW3JTR910.pdf2.WW3JTR910.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±90ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
séria WW odpor 910 mOhms
Výkon (watty) 3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW 3 0.91 5% R