WW3JT820R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3JT820R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW3JT820R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 820 OHM 3W 5% AXIAL
listoch: 1.WW3JT820R.pdf2.WW3JT820R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie WW3JT820R
Číslo dielu WW3JT820R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 820 OHM 3W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 273773 pcs Dátový hárok 1.WW3JT820R.pdf2.WW3JT820R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
séria WW odpor 820 Ohms
Výkon (watty) 3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 350°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Moisture Resistant
Poruchovosť - Detailný popis 820 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound