WW3JTR620
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3JTR620 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW3JTR620
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.62 OHM 3W 5% AXIAL
listoch: 1.WW3JTR620.pdf2.WW3JTR620.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie WW3JTR620
Číslo dielu WW3JTR620 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.62 OHM 3W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 218005 pcs Dátový hárok 1.WW3JTR620.pdf2.WW3JTR620.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±90ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
séria WW odpor 620 mOhms
Výkon (watty) 3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW 3 0.62 5% R