WW3JT470R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3JT470R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW3JT470R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 470 OHM 3W 5% AXIAL
listoch: 1.WW3JT470R.pdf2.WW3JT470R.pdf
  • správa
Špecifikácie WW3JT470R
Číslo dielu WW3JT470R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 470 OHM 3W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 247587 pcs Dátový hárok 1.WW3JT470R.pdf2.WW3JT470R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
séria WW odpor 470 Ohms
Výkon (watty) 3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW 5 470 5% R