WW3JT3R90
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3JT3R90 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW3JT3R90
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 3.9 OHM 3W 5% AXIAL
listoch: 1.WW3JT3R90.pdf2.WW3JT3R90.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie WW3JT3R90
Číslo dielu WW3JT3R90 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 3.9 OHM 3W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 176571 pcs Dátový hárok 1.WW3JT3R90.pdf2.WW3JT3R90.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
séria WW odpor 3.9 Ohms
Výkon (watty) 3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW 5 3.9 5% R
WW53.95%R
WW53.95%R-ND
WW53.9JR
WW53.9JR-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 350°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Moisture Resistant Poruchovosť -
Detailný popis 3.9 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound zloženie Wirewound