WW3JT36R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3JT36R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW3JT36R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 36 OHM 3W 5% AXIAL
listoch: 1.WW3JT36R0.pdf2.WW3JT36R0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie WW3JT36R0
Číslo dielu WW3JT36R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 36 OHM 3W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 153696 pcs Dátový hárok 1.WW3JT36R0.pdf2.WW3JT36R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
séria WW odpor 36 Ohms
Výkon (watty) 3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW 5 36 5% R
WW5365%R
WW5365%R-ND
WW536JR
WW536JR-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 350°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Moisture Resistant Poruchovosť -
Detailný popis 36 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound zloženie Wirewound